ÁLLÁSPÁLYÁZAT

SZÉCSÉNY VÁROS ÖNKORMÁNYZATA

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

szociális asszisztens

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Szociális étkeztetéssel kapcsolatos asszisztensi feladatok ellátása az 1993.évi III. törvény és az 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet alapján.

Munkavégzés helye: Szécsény város közigazgatási területe

Betöltendő állás szakmacsoportja: önkormányzat

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozott, 40 óra, teljes

munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Szécsény

Álláshirdető szervezet bemutatása: www.szecseny.hu

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): Illetmény megállapítása: garantált bérminimum és a besorolás szerinti szociális ágazati összevont pótlék. Próbaidő: 4 hónap.

Jelentkezéseket a munkaugy@szecseny.hu e-mail címre küldhetik önéletrajzzal és motivációs levéllel. Amennyiben kérdés merül fel, hívjon minket bizalommal az alábbi telefonszámon: +3632370199 (210 mellék)

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

– Büntetlen előélet

– Cselekvőképesség

– Magyar állampolgárság

– Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

– Középfok – szakképzettség, Szociális gondoskodás, m.n.s., Érettségi szociális asszisztens vagy szociális és gyermekvédelmi asszisztens

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 43007

Intézményi iktatószám: 6269-2/2023

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

– MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete

Járművezetői engedély kategória: B

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

Egyéb pályázati előnyök:

– kiváló kommunikációs készség

– elkötelezettség, megbízhatóság

– önállóság

– magas szintű problémamegoldó készség

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

– motivációs levél

– fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján

– A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

– Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

– Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

– végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

– Eddigi munkaviszonyokról szóló igazolás

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.11.15. 00:00

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.11.17. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.szecseny.hu

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.11.20.

Publikálás tervezett időpontja: 2023.11.01.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabálymalapján a pályázatot kiíró szerv felel.